Dell купує щороку, до 100 доларів між січнем та червнем та 100 доларів між липнем та груднем. Ця стаття містить посилання на товари одного чи кількох наших рекламодавців. Ми можемо отримати компенсацію, коли ви виберете посилання на ці продукти.

особисті гарантії, де ви погоджуєтесь нести особисту відповідальність за накопичений борг. Це означає, що ви несете відповідальність за залишки, навіть якщо ваша організація набридає. Пам’ятайте про це під час подання заявки та запобігайте запозиченню більше, ніж ви можете повернути.

Що таке історія кредитування бізнесу?

Вам не потрібно буде турбуватися про відстеження класів витрат – просто заробіть 2% рентабельності від усіх покупок. Як і особиста платіжна картка, не використовуйте, якщо в неправильних цілях. Її ніколи не слід використовувати для довгострокових покупок або навіть для того, щоб докласти зусиль для порятунку вмираючого бізнесу, як в кінці кінців. Існує приказка, яка говорить: «Я поступово збанкрутував, після цього раптово». Те саме стосується боргу за особистими кредитними картками, він підкрадається до вас і нарощується поступово, лише дізнавшись, що раптом ви не в змозі повернути борг, який ви накопичили. Кредитні картки для бізнесу, безумовно, є чудовим інструментом для хорошого бізнесу, але вони не є панацеєю для бізнесу, що не працює.

Зрештою, ви хочете переконатися, що винагороди та пільги, надані вашою платною карткою для малого бізнесу, повністю виправдовують річні витрати. Варто зазначити, що отримання ділової кредитної картки, швидше за все, вимагатиме особистої гарантії, що означає, що ви, як власник або основний акціонер, як правило, несете персональну відповідальність за боргпб24 для бизнеса. Подібним чином, про активність картки можна повідомляти за вашим особистим кредитним балом, і обов’язково повідомлятимуться у випадку, якщо ви замовчуєте. Одне, з чим НЕ НАБІРАЮТЬСЯ банківські картки малого бізнесу, може бути таким самим захистом, як і для споживачів згідно із Актом ЗАРЯДОВОЇ КАРТКИ 2009 року. Однак, компанії та підприємці, тим не менше, повинні добре стримувати свої витрати.

Найкращі пропозиції ділових кредитних карток

Що стосується створення кредитів, незабезпечена корпоративна кредитна картка є набагато кращою, оскільки емітенти будуть більш послідовно звітувати про ваші вправи в бюро. Однак може бути простіше претендувати на захищені картки, а забезпечені банківські картки все одно можуть забезпечити шлях до розвитку та покращення вашого кредитного балу. У дивовижному світі стартових бізнес-кредитних карток Brex пропонує унікальну надійну пропозицію щодо вартості.

Отримайте 4-кратні переваги членства® у 2 2 вибраних категоріях, де ваш бізнес щомісяця витрачав найбільше. Ви будете заробляти чотири бали винагороди за членство в 2 найкращих категоріях витрат щомісяця (за перші 150 000 доларів США у суміщених покупках кожного календарного року). Картки Amex Business Gold – це справді надійний вибір для малих підприємств, що витрачають великі витрати, завдяки гнучкості заробляти чотири речі в двох категоріях, де ви витрачаєте, мабуть, найбільше. Картка ідеально підходить для підприємств, які найголовніше цінують простоту. Ми зробимо м’який кредитний пошук, щоб знайти їх, що ніколи не вплине на ваш кредитний рейтинг.

Ink Business Cash® Charge Card: Найкращі бонусні категорії

Щодня баланс вашої картки буде виплачуватися в повному обсязі за рахунок ресурсів, які ви враховуєте у Brex Cash. У разі схвалення для цієї картки вам потрібно буде внести від 500 до 25 000 доларів США, щоб інвестувати в кредитну лінію.

Наявність спеціальної картки для заробляння грошей допомагає вам відокремити бізнес та особисті фінанси. І багато карток малого бізнесу пропонують переваги та пільги, щоб конкурувати з одними з найкращих споживчих карток. Нижче ви знайдете наші улюблені візитки для малого бізнесу, а також інформацію про те, що потрібно для них використовувати, і чим вони відрізняються від споживчих карток. Власники бізнесу, які мають значно менше зоряного кредиту, можуть зіткнутися з труднощами, претендуючи на невелику візитну картку, оскільки так багато карток потребують чудового кредитування. Однак адміністративний центр One® Spark® Classic for Business встановлює нижчі вимоги щодо «середнього кредитного рейтингу», не має щорічної плати та комісії за картки працівників.

Найкраще для великих витратників: золота картка Business Express® Business

проблема, у вас є вибір замінити 5% знову на 90-вечірнє 0% фінансування за річний звіт на будь-яку прийнятну покупку. Абсолютно жодної пропозиції про вступний річний звіт не пропонується, а типовий річний рівень високий, а це означає, що ця картка не підходить для довгострокового фінансування. Якщо ви займаєтесь зосередженими категоріями «бізнесу», наприклад, канцелярським приладдям або операторами зв’язку, або хочете, щоб витрати працівників були на центральному кредитному рахунку, далі, так. Ви також можете оцінити бізнес-інструменти цих карток, такі як трекери бюджету та менеджери рахунків. З усім, що пов’язано з початком бізнесу, винагорода, яку ви отримаєте на банківських картках, напевно, не буде вашою першою проблемою.

Зауважте, що Capital One пропонує версію карток Spark Cash, яка має річну вартість 95 доларів та рівну ставку винагороди, що повертається, у розмірі 2%. Якщо ви збираєтеся щорічно витрачати на свою кредитну картку не менше 75 000 доларів, це оновлення цілком коштує плати. Як правило, картки для ділових поїздок мають витрати, а більшість карток повернення готівки для бізнесу не мають. Однією з вправ, яка допоможе визначитися між проїзною карткою з річною платою та безоплатною карткою для повернення готівки, було б розрахувати, чи буде ваше щорічне витрачання генерувати достатню вартість, щоб повністю компенсувати річну плату за проїзну картку.

Забезпечена кредитна картка

Також є занадто мала ціна іноземних транзакцій, благо для тих, хто подорожує за кордон. Найкраще забезпечена особиста платіжна картка для відновлення кредиту. Найкраща незахищена особиста платіжна картка для відновлення кредиту. Краща незахищена особиста кредитна картка для відновлення кредиту. Отримайте 30-денну пробну пропозицію, щоб швидко отримати доступ до знижених тарифів доставки USPS та UPS та надрукувати етикетки. Немає вимог щодо часу роботи та не існує строгих вимог щодо кредитного рейтингу. Brex також включає пакет винагород та переваг, орієнтований на швидкі стартапи.

Витративши 7500 доларів протягом 90 днів з моменту відкриття рахунку, ви також можете отримати бонус у розмірі 750 доларів США. Крім винагороди за повернення готівки, Ink Business Cash пропонує картки співробітників без додаткових витрат, захист від подорожей та покупок, інформацію про витрати бізнесу та захист від шахрайства. Заробляйте 5% повернення готівки за перші 25 000 доларів, витрачені на об’єднані покупки в магазинах канцелярських товарів та в Інтернеті, кабельному підключенні та телефонних послугах кожного року річниці розгляду.

Картка Brex 30

Бізнес-кредитні картки не зобов’язані забезпечувати такий самий захист споживачів, як особисті картки, згідно із Законом про ПОДАРОКУ від 2009 року, що може призвести до несподіваних зборів та підвищення процентних ставок. Більше п’ятдесяти відсотків малих роботодавців регулярно користуються банківськими картками, згідно з опитуванням Федерального резерву щодо кредитування малого бізнесу за 2020 рік. Бізнес-кредитні картки можуть бути чудовим інструментом для управління грошовими потоками вашого підприємства, заробляння винагороди та збереження організації, але вони не для кожної ситуації. American Express пропонує шість безцінних, орієнтованих на бізнес категорій нагород.

Але по мірі того, як бізнес нарощує кредит, з часом стає легше забезпечити фінансування, відмінне від особистого кредиту власника, разом із тим, щоб претендувати на страховий поліс бізнесу. Після того, як ви витратите на свою картку 150 000 доларів у календарному році, ви генеруєте 1,5 милі за долар (це додаткова половина милі за долар) на придатні покупки до кінця року. Якщо ваша покупка відповідає категорії, яка має більший прискорювач пробігу, застосовуватиметься лише вищий прискорювач.

Як перевірити кредитну історію свого бізнесу?

Спробуйте використовувати свою карту, коли тільки можете, і, якщо це можливо, розгляньте можливість мати більше однієї картки для доповнення одна одної. Величезні 750 доларів повернення готівки залишаються за вами, якщо ви витратите 7500 доларів протягом трьох місяців після відкриття цієї картки, що фактично перевищує кількість інших подібних візитних карток із поверненням готівки, які зараз надають новим власникам карток. Оскільки ці картки заробляють речі Chase Ultimate Rewards, у вас є кілька способів використовувати ці додаткові нагороди, включаючи подорожі. Щоб завершити цю пропозицію, у випадку, якщо ви зробите більшу покупку, щоб задовольнити ці потреби, ви матимете рік, щоб покрити її за угодою за 0% за квітень на покупку, що дає цій картці ще одне конкурентне перевагу. Підприємці та власники бізнесу можуть використовувати особисті банківські картки для бізнес-покупок.

Ви також можете скористатися вигідними категоріями бонусів, в яких ваш бізнес потенційно може витратити багато. Кредитні картки для малого бізнесу можуть мати велике значення для вашого бізнесу, незалежно від того, чи є ви власником невеликої вітрини в будь-якому місці або їдете за Uber. Дослідіть свої варіанти та звужте їх, а потім виберіть найкращу для вас кредитну карту для малого бізнесу. Як додатковий бонус, багато банківських карток невеликих компаній пропонують здорові бонуси за реєстрацію для нових власників карток. Кілька бонусів дорівнюють кільком сотням доларів готівкою або достатньо миль або речей на рейс авіакомпанії в обидва кінці. Відповідально використовуючи цю картку, ви можете покращити свою кредитоспроможність з часом.

Блакитна картка Business Plus від American Express: Найкраще за щорічну плату

Можна викупити милі за покупки, пов’язані з подорожами, наприклад, за вартість авіаквитків, проживання в готелях та прокат автомобілів, придбаних безпосередньо через Фонд Один або за допомогою кредитного рейтингу виписки. Funds One Spark Miles Select for Enterprise – це бездоганна бізнес-кредитна картка з надійною програмою винагород, приємним бонусом за попередні витрати та мінімальними комісіями за обслуговування. Незалежно від того, чим займається ваша організація, кредитна картка, ймовірно, може допомогти – якщо ви розумно користуєтесь кредитом і уникаєте здійснення покупок, які ваша організація не може собі дозволити. Але навіть якщо ви подаєте заявку на ділову кредитну картку, емітент все одно може перевірити ваші особисті кредитні бали. Це означає, що ваш індивідуальний кредит може бути пов’язаний із тим, чи схвалено вас для візитної картки підприємства – і це може вплинути на використання вами картки. Спочатку,Кредитна картка Blue Company® Plus від American Express може здатися такою

Вам просто потрібно внести повернений заставу, щоб інвестувати в кредитний ліміт. З часом, відповідальним використанням, можна наростити кредит і перейти на незахищену кредитну картку. Платіжні картки дуже схожі на оборотні кредитні картки, але вони не дозволяють обертати баланс з кожного місяця. Натомість вам потрібно щомісяця повністю повертати залишок. Ось кілька важливих відмінностей між корпоративними та особистими картками. Перш ніж отримати візитну картку, дізнайтеся, чого чекати.

Найкраща захищена картка особистого стягнення: відкрийте її під захистом

Візитна картка ефективності швидкого нагородження Південно-Заходу є фантастичною для ділових мандрівників та відданих флаєрів Південно-Заходу, зацікавлених у виборі списку в списку або заробітку на супутнику Близько 100 доларів США на програму Global Entry або TSA PreCheck кожні чотири-п’ять десятиліть. Якщо вам може знадобитися допомога з організацією, виберіть картку, що пропонує обладнання для управління бізнесом, наприклад щоквартальні звіти та підсумки підсумків року та можливості інтеграції Quickbooks. Хоча деякі переваги можуть заощадити ваші гроші, інші спрямовані на економію часу або головного болю.

Як і кредитні картки, ділові кредитні картки в основному випускаються у вигляді винагороди за повернення готівки або винагороди за подорожі. Карти для повернення готівки пропонують винагороду у вигляді готівки або виписки. Кредит на виписку – це фактично зменшення загальної суми, яку ви заборгували емітенту. Кредитна картка з нагородами за подорожі пропонує винагороду у вигляді миль або балів. Ви можете викупити милі або речі через мандрівний портал емітента, щоб отримати невеликі бонусні картки чи картки продукту, або передати їх кому-небудь філії подорожей, подібно до групи готелів або авіакомпанії. І, як і з особистою платіжною карткою, з візитними картками слід ретельно керувати, щоб власник малого бізнесу не пошкодив кредитний рейтинг підприємства.

Що таке банківські картки бізнесу?